Abdullah İPEKLİ
Abdullah İPEKLİ Genel Müdür

İpekli Rulman; 1997 yılında kurulmuş olup çeyrek asırlık tecrübesiyle 4500m2 kapalı alanda hizmet veren sektörün en köklü firmalarından biridir.

Ürün çeşitlerimiz arasında yer alan tüm ürünler, sektörün öncü üreticilerinden ithal edilerek; donanımlı yönetim kadrosu ve satış ekibiyle müşterilerimizin taleplerini optimum tedarik koşullarına bağlı kalarak gerek direkt satış gerekse proje bazlı siparişlerde kesintisiz ve kusursuz servis anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Her geçen gün gelişen teknolojileri çok yakından takip ederek; önce B2B (e-ticaret) ardından CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi)  ve WMS (Depo Yönetim Sistemi) yatırımlarını yaparak başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibine bağlı kaldık.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil” anlayışı ile siz değerli dostlarımıza bu yolculukta bizden esirgemediğiniz desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Ürün çeşitlerimiz ana başlıklar halinde aşağıda sıralanmıştır.

Rulman Yatakları Servo Motorlar Sonsuz Dişli Redüktör
Konik Makaralı Rulman Step Motorlar Helis Dişli Redüktör
Küresel Makaralı Rulman Asenkron Motorlar Lineer Araba
Silindirik Makaralı Rulman Sürücüler Lineer Kızak
Bilyalı Rulman Transmisyon Zinciri Lineer Burç
İğneli Rulman Paslanmaz Zincir Somun ve Pul
Tek Yönlü Rulman Düz Kremayerler Konik Burç
Manşonlar Helis Kremayerler Dişli
Mafsal Rulmanlar İndüksiyonlu Miller Segmanlar
Paslanmaz Rulman Krom Kaplı Miller Tane Bilya
Seramik Rulmanlar Alt Destek Milleri Özel Seriler